Dakpannen gereinigd en gecoat met Mavrox Roofcoat WB

Een dak met zware vervuiling door mos, schimmels en algen is opgeknapt zonder vervanging van de dakpannen. De bestaande situatie vroeg om een oplossing die zowel de uitstraling als de levensduur van het dak verbetert.
Ro-As Green Solutions heeft het dak gereinigd en vervolgens behandeld met Mavrox® Roofcoat WB. Met deze dakcoating zijn de pannen voorzien van een nieuwe, egale kleur en een beschermende laag.

Door te kiezen voor coating in plaats van vervanging blijft de bestaande dakconstructie behouden. De behandeling zorgt voor een zichtbaar opgefrist dak en draagt bij aan het behoud van de dakpannen.

Het resultaat is een dak dat weer aansluit bij de uitstraling van de woning, met een vernieuwde kleur en verzorgde afwerking.

Projectinformatie

  Applicatiebedrijf: Ro-As Green Solutions
  Datum uitvoering: 2025